تبلیغات
كشكول رئیسی - مصدر الاراجیف - درباره من
 
درباره وبلاگ


عکس :من و دخترم نرگس.

این وبلاگ به هیچ گروهی وابسته
نیست و صرفن ادبی میباشد.
همـــه اشــعار مندرج در این بلاگ
سروده این حضرت میباشد لطفــا
با وضو بخــوانیــــد.
نظـــرات شـــما به جـز نظرات بی
ادبانه نمایـش داده خواهد شــــد
لــذا از ایــــن بابــت اصـلن ناراحت
نباشید.
نظـرات شما حتما سازنده خواهد
بود، پس دراین ساخت و ساز غیر
انتفاعی اینجانب را کمک بفرمائید.

{{تبلیغات رایگان هم بلامانع است}}

برداشت با ذکر منبع بلامانع است
در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.


مدیر وبلاگ : سید علیرضا رئیسی گرگانی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
كشكول رئیسی - مصدر الاراجیف
برای بهتر شدن مطالب مهمترین عامل نظرات سازنده شما دوستان عزیز میباشد.
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM

 من سید علیرضا رئیسی گرگانی فرزند مرحوم ثقه الاسلام سید محمد تقی معروف به سید آقا نوه مرحوم ثقه الاسلام سید مصطفی رئیس الذاکرین در نیمه شب  یکشنبه 18 آذر 1341 شمسی مصادف با سیزدهم ماه رجب سال 1382 قمری در شهرستان تهران  خیابان شیخ هادی کوچه حمام برق به دنیا آمدم.تا اول دبیرستان در تهران و از اول دبیرستان بنا به مقتضیات زمان به اتفاق خانواده به گرگان آمدم و تا این تاریخ در این شهر سکونت دارم. مرحومه طاهره خبیری(اعلائی) مادرم را در فروردین ماه سال 1363 در حالی که بیش از 46 سال نداشت از دست دادم . پدرم نیز در سال 1377 در سن 67 سالگی به دیار باقی شتاقت . برادرم را نیز چند سال بعد در سن 28 سالگی به دلیل سکته قلبی از دست دادم .

بعد از اخذ مدرک دیپلم برق (الکتروتکنیک) در سال ۶۳ در رشته مهندسی ساختمان در دانشگاه سراسری که البته آن زمان دو مرحله ای بود با رتبه های بین 115 تا 750 قبول شدم و بنا به دلایلی دانشگاه نتوانستم بروم ، کارهائی که انجام دادم مدتی پس از دیپلم و قبل از شرکنت در آزمون دست فروشی کردم و سپس راننده تاکسی بودم و بعد مدتی هم سیم پیچی موتورهای تک فاز و سه فاز، ساخت و نصب و راه اندازی تابلوهای برق صنعتی ، نصب و راه اندازی شبکه نت وورک با توپولوژی باس و استار (که البته فکر نکنم الآن مورد مصرف داشته باشد) دارای مدرک غیر رسمی شبکه از مرکز آموزشی دانشگاه تهران، تهیه نرم افزار فروش و انبار با نرم افزار فاکس پرو ۲.۶ ، مغازه ای باز کردم ولی چون نمیتوانستم کاسبی کنم مجبور شدم بفروشم ، مدتی هم دفتر یار دفتر اسناد رسمی و مسلط به تنظیم هر نوع سندی مطابق با قوانین و مقررات ثبتی( تا اینجا تمام کارهائی که کردم مربوط به ۲۰ سال قبل میباشد و الان از این کار ها نمیکنم)، مدتی هم در اداره کل راه و ترابری و سپس در پایانه ها از زیر مجموعه های اداره کل راه و ترابری و سپس 8 سال در شرکت زمزم بودم و سپس بنگاه معاملات ملکی زدم هر کار کردم دیدم نمیشود بدون کلک کار کرد لذا به سال نرسید مجبور شدم بفروشم و از آنجا به شهرداری آمدم و هم اکنون حدود 12 سال است که کارمند شهرداری هستم مامور در شورای اسلامی شهر گرگان .

در سال 1369 با معصومه تمسکنی زاهدی ازدواج کردم و حاصل این ازدواج تا این لحظه یک پسر به نام سید محمد تقی میباشد که لیسانس حقوق است و خود را برای فوق آماده میکند و یک دختر به نام سیده نرگس که ترم اول معماری و نقشه کشی  دانشگاه قبولی 92 میباشد. من هم اکنون در شورای  اسلامی شهر گرگان به عنوان رئیس دبیرخانه مشغول به کار میباشم.

حدوداً بیشتر از 25 سال مطلب مینویسم که به جز مجموعه اشعارم بقیه در سه جلد جمع آوری شده (تاریخ ادیان- خاطراتم - روایات جعلی در کتب شیعه ) ولی تکمیل نگردیده ،  دو سال و اندی هم هست به شعر روی آوردم که هیچ از ادبیات و عروض و .... نمیدانم لذا از دوستان میخواهم ایرادات را بگیرند ولی خرده نگیرند من از نقد تخصصی و درست خوشحال میشوم و تا حذف شعر اگر با دلیل باشد میپذیرم چون اعتقاد دارم نقد انسان را میسازد و موجب پیشرفت است  والسلام.

هدف از این تارنما :
 -1تبادل افکار و استفاده از تجربیات و اندیشه های نیک شما عزیزان.
 -2انگیزه انتخاب این اسم برای وبلاگ  این است  که : همچون فقیری بی نوا کاسه گدائی به سوی شما عزیزان در این راه معنوی دراز کرده تا ان شاء الله  با نقطه نظرات خود این کاسه ی خالی را  از الطاف خود پر بفرمائید
.



 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب